Selmark

Již tři generace žen poctily Selmark svou důvěrou

V Selmarku slaví výročí - čtyřicet let nepřetržité usilovné práce, aby mohli ženám nabídnout intimní oblečení, které nejlépe vyhovuje jejich tělu a životnímu stylu. Tři generace žen do teté značky vložily svou důvěru, což je pravděpodobně mnohem více než to, co v roce 1975 zamýšlel zakladatel Amador Pérez, když začal vyrábět intimní oblečení v malé dílně ve Španělsku pro diskrétní, téměř neviditelnou ženu, pro kterou neexistoval koncept intimního oblečení, ženu, která se pouze rozhodla vyhovět svým potřebám.

Před čtyřiceti lety stačily k vytvoření stálé kolekce tři či čtyři modely a dvě barvy, bílá a tělová. Dnes každý rok SELMARK vyrábí osm až deset kolekcí prádla, a to více než sto nových modelů v přibližně dvaceti barvách. SELMARK prádlo perfektně sedí, dobře drží, je pohodlné a dokonalé i po technické stránce … což je jeho charakteristickým znakem.  

V roce 2014 značka uvádí na trh kolekci plavek Selmark Mare, přičemž důraz je kladen na silné stránky a tradice značky Selmark, tedy oblečení dokonalé po estetické i technické stránce, s dokonalou úpravou, rozlišujícími detaily, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a s tvary korzetů, kterými jsme prosluli a které uživatelé značky očekávají.

SELMARK kolekce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem potřebám dnešní ženy, jejichž styl se mění podle okolností. Nabízí proto oblečení jak v základním, tak v sofistikovanějším či slavnostnějším sortimentu a nezapomíná přitom ani na basic kolekce.  

Během těchto čtyřiceti let se Selmark stal významnou společností mezinárodního věhlasu díky novým technologiím, jež používá pro návrhy a vzory všech svých kreací. Selmark je v současnosti značkou, která svou kvalitou a cenou konkuruje předním společnostem v segmentu značek střední a vysoké kvality. 

V SELMARKU říkají:

Neustále usilujeme o to, aby vše, co děláme, bylo dokonalé. Nic z toho by však nebylo možné bez tisíců žen, které nám ve více než padesáti zemích věnovaly svou důvěru, jež nás motivuje k tomu, abychom každý den usilovali o zlepšení.

Děkujeme vám za to, že nás chováte blízko svému srdcichcete prodávat tuto značku – kontaktujete nás
© 2024 donetsro.cz | powered by Webové obchody
fb