Valery

Skupina VALERY Group, kterou přivedla na svět rodina Demichelisů před více než 30 lety, je vůdcem trhu pokud jde o tvorbu kolekcí dámského spodního prádla a plavek, ve kterých se snoubí kvalita a nový styl.

V roce 1995 získala společnost Cenu Evropských společenství, kterou se zařadila mezi 500 nejinovativnějších společností v Evropě. V Itálii byla první společností, které se tohoto osvědčení dostalo.

V lednu 2009 byla společnost VALERY S.p.A. jmenována „Návrhářem roku 2009“, což je ocenění udělované organizací Paris Capitale de la Création (organizace, která koordinuje 27 pařížských veletrhů módy) a Mezinárodním veletrhem spodního prádla (Salon International de la Lingerie). Pro výběr společnosti VALERY mluvila kreativita a know-how, které jsou výsledkem 30 let práce v oboru. Toto ocenění je dalším potvrzením závazku společnosti čelit konkurenci nabízející levné zboží špatné kvality. Pozitivní je také skutečnost, že znamenitost značky „vyrobeno v Itálii“, tedy skutečná síla kolekcí Valery, byla potvrzena nejprestižnějším mezinárodním uznáním v tomto oboru.

 

Současně vyráběné značky

Valery – řada spodního prádla, domácího oblečení a prádla korzetového typu

Rosapois – řada spodního prádla a prádla korzetového typu pro mladší trh

Valery Prestige - určující značka vytvářená technikou krejčovského mistrovství, skutečný šperk v kolekcích VALERY

 

Kolekce Beachwear (Plážové oblečení) obsahovala:

- Valery Beachwear

- Rosapois Mare

- Valery Prestige beachwear, plážové oblečení zrozené v roce 2007 s ideou lázní a výletních plaveb.

 

Valery S.p.A. také vyrábí a distribuuje řady:

- Raffaela D’angelo Cruise

- Raffaela D’angelo

 

 

UZAVŘENÉ A NEPŘETRŽITÉ KOLEKCE

Společnost VALERY každý rok představí v závislosti na tržních trendech, jednu nebo dvě „uzavřené“ kolekce.

Kolekce SEXY CHRISTMAS představuje velice speciální tkaniny v barvách ladících se svátečním obdobím a možnosti kombinace prvků jsou téměř nekonečné. Obecně se obrací na mladé lidi ve věku 20 až 35 let, ale stále častěji jsou tyto kolekce vyráběny v okázalém stylu, což ocení ženy mimo naznačenou cílovou skupinu. Dodáváme je v listopadu, aby je mohli maloobchodníci prodávat ve svých prodejnách během prosince a vánočních svátků.

Kromě trendů uvedených výše, existuje také kolekce VALERY BEAUTY, což je nepřetržitě vyráběné základní spodní prádlo prodávané a dodávané kdykoli během roku podle požadavků zákazníků. Vyrábí se pouze ve třech neutrálních barvách, využívá nejlepší tkaniny a novátorské zpracování.  V roce 2013 přišla kolekce VALERY například s tkaninou od lombardské společnosti EUROJERSEY (vedoucí firma v oblasti mikrovláken a vysoce odolných tkanin pro technické účely), která obsahuje příměsi působící proti celulitidě a zlepšující hydrataci pokožky.

chcete prodávat tuto značku – kontaktujete nás
© 2023 donetsro.cz | powered by Webové obchody
fb