BOSS

Společnost Hugo Boss AG, založená v roce 1924 v švábském Metzingenu, má za sebou dlouhou historii úspěchů. Dnes patří na celém světě k předním módním značkám v prémiovém segmentu trhu s oblečením ale také spodním prádlem, domácím, volnočasovém oblečením a plavkami. Značka, která se nejprve profilovala jako výrobce oděvů pro pány, rozšířila v roce 1997 svůj sortiment i o dámskou řadu oblečení. Značka definuje sebevědomé ženy a muže se silným smyslem pro styl milující kvalitní kousky módních linií BOSS Womenswear a BOSS Menswear.

BOSS a HUGO (two brand strategy) jsou dvě silné značky, které se jasně odlišují svým módním stylem, ale splňují stejně vysoké standardy kvality a střihu, inovace a udržitelnosti.

FOR WOMEN AND MEN WHO KNOW WHAT THEY WANT

Odpovědnost, kreativita, inovace, styl, úspěch, odvaha a ambice jsou hlavními hodnotami značky BOSS.

Vlastnosti blízké samotné značce definující její DNA a jejího zákazníka jsou sebevědomí, zvídavost, odpovědnost, nezávislost ale stále s otevřenou myslí naslouchat okolí, risk-taker – change maker.

BOSS is for those who lead a self-determined life with style, passion, and purpose. The collections offer dynamic, modern designs to form a complete wardrobe for the inspirational BOSS of today“

chcete prodávat tuto značku – kontaktujete nás
© 2024 donetsro.cz | powered by Webové obchody
fb