HUGO

Kolekce HUGO je vytvořena pro ty, co se nedrží pravidel, kteří jdou svou vlastní cestou. Nabízí současné kousky, jako je džínovina, žerzej, šaty a svrchní oděvy, spodní prádlo, domácí, volnočasové oblečení a plavky s osobitostí a jedinečným přístupem.

FOR THE MAN WHO PREFERS TO LEAD, NOT TO FOLLOW“

Hugo Menswear a Womenswear představuje design, který boří konvence. HUGO se nebojí posouvat hranice se styly pro ty, kteří spíše udávají trendy, než je následují. Nejsou žádná pravidla, cokoliv se může kombinovat s čímkoliv, pokud tím vyjádříte svůj názor a ukážete, kdo doopravdy jste.

Na rozdíl od značky BOSS, značka HUGO cílí na zákazníky, kteří jsou podstatně výraznější a svůj styl považují za důležitý prvek při vyjádření vlastní osobnosti. HUGO se zaměřuje na otevřenou mysl, individuálního a spontánního zákazníka, který stále častěji nakupuje online nebo na cestách. HUGO se snaží tomuto širokému segmentu převáženě mladších zákazníků, nabídnout moderní kolekce oblečení pro volný čas a businesswear, které se vyznačují progresivními vzory a jasným módním výrazem. HUGO tak zůstává ukotveno v prémiovém segmentu oděvního trhu. Svým zaměřením na současnou módu se však značka odlišuje od BOSSe, pokud jde o její módní výraz. HUGO nabízí různé možnosti personalizace produktů v oblasti běžného oblečení. Například v roce 2019 si zákazníci mohli personalizovat trička a mikiny pomocí vlastního textu a to jak online, tak ve vybraných obchodech.

THE HUGO WOMEN MAKES NO COMPROMISES – NOT EVEN IN HER STYLE“

Motto značky HUGO? „Buďte autentičtí a nekompromisní a jděte do toho na plno“

chcete prodávat tuto značku – kontaktujete nás
© 2024 donetsro.cz | powered by Webové obchody
fb